Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esetleg itt olyan, aki...

Van esetleg itt olyan, aki megigényelte a Diákhitel 2-őt?

Figyelt kérdés
Ha van itt ilyen személy, akkor érdeklődnék, hogy neki ez hogyan is zajlott le? Mennyi volt az ügyleti kamat, amelyet fizetnie kellett? Illetve valóban 0%-os kamattal bír? Ha mondjuk összesen a tandíjam 2millió Forint, akkor csak azt a bizonyos 2 millió forintot kell vissza fizetnem? + ügyleti kamat.

2020. júl. 30. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen muszáj felvenni a diákhitelt akkor nagyon keresett diplomát szerezz, mert sokáig fogod fizetni.
2020. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyire részletesen nem tudom a kamatokat és nekem diákhitel 1em van de leírom hátha segít. Egyébként hívd fel őket és elmondanak mindent.


2016ban végeztem akkor kezdtem el dolgozni kb 950 körüli tartozásom volt.



Amúgy először 6600 Ft volt aztán évről évre nőtt. Elvileg a fizut is nézik. Most 12ezret fizetek havonta 600 ezer körül van még. De év végén vagy év elején tervezem az egészet kifizetni egyben hogy megszanaduljak tőle.



Amúgy szerintem most már kedvezőbbek a feltételek mint régebben. Nem olyan rossz dolog ez. És nem szakadsz bele tehát nem vállalhatatlan a fizetés.

2020. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!