Bar listával áruhitel?

Figyelt kérdés

Kaphatok valahol áruhitelt,valamelyik műszaki boltban?

Azt olvastam van ahol nem nézik,sajna aktiv bar listán vagyok és azt sehol nem nézik nem Én hibám mielőtt vki itt is megszólna....



2020. júl. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha BAR listás vagy akkor nem fogsz hitelt kapni sehol.
2020. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz kapni.

Most úgy őszintén. Bar listára az kerül fel, akinek 90 nap elteltével a tartozása meghaladja a minimálbér összegét.


Úgy őszintén, Te adnál olyan embernek kölcsön, aki már egy másik hitelt nem fizet? Hitelre hitelt? Khmmm...


De lehet, hogy tudok egy tippel (nem pénzzel) segíteni, attól függ, mire van szükséged. Tudok egy jó boltot, ahol hitelt nem adnak, de olcsó dolgokat árulnak, készpénzre.

2020. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

3-as, hozzám beszélsz? (2-es vagyok)

Roppant érdekelne, hogy ha én nem rúgtam beléd, akkor Te milyen alapon teszed ezt?

Vagy azt hiszed, ettől "nagyobb" ember leszel?

A kérdezőnek nem segítesz, csak másba belekötsz- remek ember lehetsz...

2020. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek írtam amit írtam.


ok nélkül-nincs okozat.

2020. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kapsz
2020. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért azt jó látni, hogy más is észre veszi már azt amit eddig jól titkoltál:D
2020. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi.

Mint írtam nem Én hibám bar listám vagyok.

Kérdés azért,mert pl tavaly május óta van előfizetésem telenornál s hoztam ki 1Iphone 7et ott adták részletre,bár ott talán nem bankon át megy.

Az,milyen kérdéseket teszek fel,valakinek nem tetszik lapozzon,de teljesen átlagos hétköznapi dolgokról,sok buta v beteg kérdéssel ellentétben.

2020. júl. 31. 07:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!