Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CSOK-ot igényelhetek ha van...

CSOK-ot igényelhetek ha van tartozásunk?

Figyelt kérdés

3 gyereket szeretnénk abból 1 gyerekünk van most. A kérdésem az lenne hogy kritérium hogy ne legyen tartozásunk (hitel pl provident cetelem) sajnos ezek behajtáson vannak.


A csok kedvezményt szeretnénk de hitelt nem, mint ha úgy olvastam volna valahogy hogy ebben az esetben a bank nem vizsgálja khr listát.


2020. júl. 23. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy ha van pénzetek KPban lakást venni, miért nem fizetitek ki a Providentet.
2020. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem először rendezzétek a tartozást és utána gondolkodjatok további gyerekeken meg csokon...
2020. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igényelhetsz, csak nem fogod megkapni.
2020. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
remélem a 3 gyerekre azért lesz majd pénzed.
2020. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Köztartozásmentesnek kell lenned.

Ettől még nem biztos, hogy a bank nem vizsgálja le a KHR-t, amin negatív adósként szerepeltek.

Bár a CSOK önmagában nem hitel, a gyerekek után jár.

2020. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5# Köszönöm a válaszod!


A többieknek pedig azért már itt koptatom a GYK-t kb 10 éve de szépen húzzatok el a véreres p.csába. Anyátok pénztárcájába turkáljatok és neki osztogassatok jó tanácsokat.


Feltettem egy kérdést a csok-al kapcsolatban és a fekete foltokat is felvázoltam hogy rendelkezem fennmaradó tartozással.

Nem rémlik hogy bármelyik névtelen f.szfejtől kérdeztem volna olyat hogy hogyan alapitsak családot és életviteli tanácsot sem kértem. De akkor kezdhetjük újra és lassan hangosan értelmezzétek a fentebb lévő kérdést mert ha az olvasás sem megy akkor nem kicsit van baj...

2020. júl. 24. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Fel lehetsz háborodva, az ilyenek kölykei írjak utána ki ide, hogy a szüleinek soha nem volt semmi pénze, és csóróságban nőtt fel, nem -bírja elfogadni, mit tegyen, blablabla.


A kérdést képesek voltak értelmezni amelyre az egyetlen értelmezhető válasz a családotok jövője érdekében az, ha rendezitek az adósságokat mielőtt akármilyen támogatást vagy további hitelt vesztek fel. Ez a józan ész hangja akkor, ha már egyszer KHR listára kerültetek. Nem kívánom meg egyszer az adómból mások szar döntéseit finanszírozni, ld devizahitel, de sztem sokan fognak csatlakozni hozzám.

2020. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, felvehetitek.
2020. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7# Pedig sokat fogsz még sokmindenkinek fizetni az adódból ahogyan én is!


Megállás nélkül dolgozunk és adózunk és fizetjük az albérletet már 12 éve kezdésnek 60 ezer - most tartunk 130+ rezsinél mert a mi seggünk alá senki semmit se tett. Van hitelünk amit fizettünk és utána nem fizettük teljesen mind 1 milyen oknál folyva. Gyerekeket szeretnénk mert már olyan korban vagyunk és azért mert van egy nyamvadt hitelünk amit zsebből nem tudunk kifizetni attól még a családalapitást nem fogjuk elfelejteni főleg hogy ha van esélyünk a csok ra amiből talán még egy családiházat is vehetünk vidéken és akkor inkább arra fizetünk mint albérletbe kidobni a pénzt amit már tizen éve csináljuk.


Fel lett téve egy kérdés és elég nehézkesen megy az értelmezése a legtöbbnek (tisztelet a kivétel).


Inkább váltsatok témát és menjetek a fogyatékos tini szex részlegre osztani a terhes nemterhes témába az észt...

2020. júl. 24. 14:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zsebből kell kifizetni a hitelt. Csak fizetni kell, és akkor nem kerül behajtóhoz.


És mivel akarod kipótolni a csokot, hogy elég legyen egy házra/lakásra?

2020. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!