Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Már leadtam a Diákhitel Plusz...

Már leadtam a Diákhitel Plusz igénylést, miért kaptam mégis ezt az emailt?

Figyelt kérdés

Már leadtam a Diákhitel Plusz igénylésem az OTP-ben 10 nappal ezelőtt. A A nyomtatványokat már hetekkel ezelőtt kitöltötem online, erre azonnal kaptam egy visszaigazoló emailt, hogy


'Kedves BERNADETT!


Az Ön által kitöltött Diákhitel Plusz szerződés rögzítésre került. Az adatlapok másolatát a csatolt mellékletben találja.


Felhívjuk figyelmét, hogy hiteligénylése azt követően léphet életbe, miután a nyomtatványokat (Hiteligénylési adatlap, Kölcsönszerződés és hallgatói jogviszony Nyilatkozat) a Diákhitel Központtal együttműködő PartnerPontok egyikében leadja.

További dokumentumokra (pl. Tanulmányi Osztálytól kért igazolásra) Önnek nem lesz szüksége.


Az igényelt összeg folyósítására a jogosultsági feltételek fennállásának ellenőrzését követően kerülhet sor.


A Diákhitel Plusz igénylési PartnerPontok listája megtalálható a www.diakhitel.hu weboldalon, az Elérhetőségek menüpontban.


Az igénylés leadásakor kérjük, szíveskedjen magával vinni személyes okmányait, lakcímkártyáját és adókártyáját is!


Ne felejtse el, hogy a Hiteligénylési adatlap, és a kölcsönszerződés mindkét példányát az átvevőhely ügyintézője előtt kell aláírnia!


Üdvözlettel: Diákhitel Központ'


Míg hetekig nem vittem be a lapokat, többször is jött olyan email, hogy 'hiteligénylési adatlapja a mai napig nem érkezett be hozzánk'. Majd leadtam a lapokat az OTP-ben és ezután 1-2 nappal is jött egy ilyen emailt (ezt kb 10 naponta kiküldik amíg nem viszed be).



Aztán ma nem a 'még mindig nem adta le a lapokat' email jött, hanem az első visszaigazoló email, a lapokkal amiket ki kell nyomtatni, ugyanaz az email amit legelőször kaptam és ide bemásoltam!!


Miért küldték el a visszaigazolót mégegyszer a 'még nem kaptuk meg' helyett és hogy lehet, hogy ezek szerint OTP-nek 10 nap alatt sem sikerült továbbítania nekik??



2020. júl. 21. 15:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!