Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom visszavonni a...

Hogyan tudom visszavonni a bankkártyámat, ha a napokban igényeltem?

Figyelt kérdés
Nem olyan bankkártyát igényeltem, amilyet szerettem volna, így vissza szeretném vonni. Erre van lehetőségem? Az erste banknál kértem a kártyát. Ha nem aktiválom a kártyát, akkor nem kell fizetnem az éves díjat? A kártya legyártási díjat már levonták, de nem szeretnék több pénzt elbukni.

2020. jún. 30. 10:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam az Erste-nél a bankkártyás dolgokat, de nem találtam semmit a visszavonásról.
2020. jún. 30. 10:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bankodat az a legegyszerűbb.
2020. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a kártya gyártási díját már levonták, akkor csak plusz pénzért fognak új kártyát csinálni Neked - nem lesz olcsó.


Megkérdezhtetem, mit takar az, hogy nem olyant igényeltél, amilyent szerettél volna?

2020. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És ha másik banknál csinálok új kártyát? Tehát le lehet tiltani/visszavonni a mostanit?


Átvertek sajnos:(

2020. jún. 30. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy átvertek?

Ha másik banknál csináltatsz másik kártyát, az ugyanúgy pénzbe fog kerülni.

Nehogy leírd ám, hogy mi a problémád, mert a végén még segíteni is tudunk :-) (3-as vagyok)


Netán kaptál egy hitelkártyát?

2020. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 nem hitelkártyát kaptam, bankkártyát, de sokkal többet kell fizessek érte, mint amit a bankkártya díjaknál olvastam.

Az ügyéntéző természetesen nem mondta, hogy van diákoknak is bankkártya, amely persze olcsóbb.

Az otp-nél néztem a junior kártyát, (0 Ft-os számlavezetési díj, díjmentes OTP Junior betéti kártya) gondolom azért ez feltételekhez van kötve pl. 24 éves korig jár és más?

2020. jún. 30. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:

"Az otp-nél néztem a junior kártyát, (0 Ft-os számlavezetési díj, díjmentes OTP Junior betéti kártya) gondolom azért ez feltételekhez van kötve pl. 24 éves korig jár és más?"


Mit jelent az, hogy és más? Más mi?

Ha Te junior számlát akarsz nyitni az OTP-ben, akkor Junior számlát nyitnak Neked. Az ügyintézőnek nem kötelessége felsorolni az összes számlacsomagot.

Mondjuk itt is elég nehezen tudom kiszedni belőled, hogy mi volt az átverés - még mindig nem tudom.

Ha bemész és azt mondod, szeretnél egy bankszámlát nyitni, akkor az ügyintéző nem tudhatja, hogy Neked milyen kondíciók kellenek: pl akarsz-e ingyenesen utalni, stb. Elkezdhet kérdezősködni, de neki nincs annyi ideje kihúzni belúőle, mit szeretnél, mint itt nekem: tényleg nem tudom még mindig, hogy mi volt az átverés?

Mi történt?

Bementél és nem nyitottak Neked Junior számlát, pedig azt kértél vagy mi?

Hány éves vagy?

2020. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a probléma folyamatát. A kérdés az, hogy az igényelt kártyát, ha nem aktiválom, akkor kell e fizetnem éves kártya díjat? (A gyártási díjat elvesztettem tudom)
2020. júl. 1. 08:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehéz eset vagy...

Természetesen aktiválás nélkül is ki kell fizetned az éves kártyadíjat - jelen esetben akkor jársz a legjobban, ha elkezded használni a kártyát - minden mással csak még többet buksz.

2020. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De miért itt kérdezed meg és miért nem a bankod? Aláírtál egy szerződést, meg egy igénylőt. Menj be, mondd el nekik pontosan mit is szeretnél és segíteni fognak. Ha lenne is itt Erste-s dolgozó, se tudna neked ennyiből segíteni. Menj be a bankba.
2020. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!