Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ellopott kártyaadatok?? Mi az...

Ellopott kártyaadatok?? Mi az a Skrill pontosan?

Figyelt kérdés

Hétfő este valaki a kártyaadataimmal fizetett, a kedvezményezett a Skrill Ltd.


Mivel nem jön sms, én csak most láttam, egyből felhívtam a bankot, kivizsgálják, letiltották a kártyaadatokat, kapok pótkártyát.


A hölgy szerint akkor fordul ilyen elő, ha valahol korábban fizettem vele, és feltörték az adatbázist....


Mi a fene?? Ez a Skrill úgy látom egy Paypalhoz hasonló dolog. De ha a skrill a kedvezményezett, akkor ez miféle tranzakció??


Mit gondoltok?


2020. jún. 24. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A skrill egy online penztarca. Főleg szerencsejatekra hasznaljak.



Viszont egy skrill szamlara, ami valoban hasonlo a paypalhoz nem lehet mas kártyájaval befizetni. Sajat szamlara csak sajat kartyaval.


Gyanitom a neveddel nyitottak egy skrillt, par szaz euroig nem kell verifikalni es befizettek, igy egyezett a kartyan levo nem es a szamlan levo nev.


Az önmagában semmilyen hatranyt nem jelent hogy a neveddel can skrill szamla, mert verifikalni ugy sem tudjak, ahhoz selfies kod kell, a skrill meg sose von le penzt kártyáról, ha nem lenne amugy is letiltva.



Valahogy megszereztek a kártyaadatokat es igy eltek vele vissza.

2020. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Ez mit jelent pontosan? Akkor nem is tudja felhasználni? Vagy így mire jó neki ez?
2020. jún. 25. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat igy tudta használni a kartyad. Szoval a te kartyaddal en nem tudok befizetni a skrillre, mert a skrill az en nevemen van, a kartya a tieden. Ha meg is engednek, a skrill azonnal felfuggeszti a szamlat mert nem egyezik a kartyan levo nev es a szamlatulajdonos neve.


Viszont ha csinalt egy szűz skrillt, ami megegyezik a kartyan levo nevvel akkor azt hiszem 500euroig tudja hasznalni a szamlat verifikacio nelkul. Igy be tud fizetni a szamlajara es azt tovabb tudja kuldeni a sajat verifikalt szamlajara.

2020. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom :( a bank azt mondta, hogy felveszi a kapcsolatot a skrill ltd-vel es utanajarnak..
2020. jún. 25. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a banknak nem adnak ki adatot. Nem hivatalos szerv.


Neked kellene chargebacket kerni a penzre, majd az uj kartyad adataira jobban vigyazni. Senkinek nem adni a kezebe. Te huzod le a kartyat a boltban, te rakod a terminálhoz. Esetleg allithatsz be online vasarlasi limitet 1ftra es igy csak kp felvételre hasznalhato.

2020. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!