Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tinder ellopja a bankkártya...

Tinder ellopja a bankkártya adatokat?

Figyelt kérdés
Előfizettem de visszaigazoló smst nem küldenek. Van valaki aki fizetett már elő? Vajon elfogják lopni az adataimat?

2020. jún. 5. 23:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként július végén jár le a kártya ez segíthet valamit ha mégis lopnák?
2020. jún. 5. 23:32
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valószínű, hogy a világ egyik legpopulárisabb alkalmazása, dollárszázmilliós bevételekkel a Te bankkártyaadataidra pályázik..

:)

2020. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jólvan na csak parázok, mert nem is a saját kártyámról ment csak kp-ba kifizettem akié a kártya volt és így még nagyobb gázban lehettem volna
2020. jún. 6. 00:00
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért nem küldenek visszaigazoló sms-t?
2020. jún. 6. 00:02
 5/9 anonim válasza:
elfelejtették:)
2020. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem
2020. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát érdekes hogy se paypalt se semmit nem engem. ilyen helyeken én igy nem adok meg. mert minden hónapban le fogja venni az összeget amig le nem mondod.
2020. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont ez a szerződés lényege, lemondásig hatályos, havi előfizetést kötsz.

Nem értem, hogy ebben mi lenne inkorrekt...

2020. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ezt viszont nem tudtam, hogy lekell mondani. Azt gondoltam letelik az egy hónap és ennyi. Ezt, hogy lehet lemondani? És ha mondjuk 2 hónapig szeretném akkor nincs semmi dolgom? Mert ugye július végén jár le a kártya
2020. jún. 6. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!