Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tinderen miért nem enged fizetni?

Tinderen miért nem enged fizetni?

Figyelt kérdés
Megadtam a bankkártyaadatokat többször ellenőriztem és helyesen, de nem engedi hogy fizessek valamiért. Lehet hogy csak ellopják a kártya adataimat és ennyi? Vagy mi állhat ez mögött?

2020. jún. 5. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Na úgy tünik sikerült emailről megnyitnom és elvileg megy, de nem értem ezt, nem küldtek visszaigazoló smst, pedig mindenhonnan szoktak. Most akkor ez mégis valami lehúzás lenne?
2020. jún. 5. 22:31
 2/5 anonim válasza:
Te képes vagy nekik fizetni?
2020. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen képes voltam, mert nem vagyok szép, máshogy nem találtam párt, de nem tudom hogy most ellopják-e a kártya adatokat
2020. jún. 5. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív.

Engem pl egy nőben nem a külső fog meg hanem a belső tulajdonságai. A külsőségek nálam csak másodlagosok.

2020. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Huhh, hát nem tudom, én kép nélkül Tindereztem, illetve egy kép volt kint a macskámról, és mégis találtam embereket, akik hajlandóak voltak először a beszélgetésen keresztül megismerni. :)
2020. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!