Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki tud egy jó megbízható...

Valaki tud egy jó megbízható oldalt ahol lehet kereskedni részvényekkel ?(pl.Ntoro, revolut, Trading212)

Figyelt kérdés
Revolut, Ntoro, Trading212 ezek közül melyik bizható? Olyan oldal kellene ahol ingyenesen lehet kereskedni kis összegbe mondjuk 10.000e ft-tól és lehet venni törtrészvényeket is, és ingyenes legyen. Revolutot azért nem szeretem, mert csak egy honapban csak háromszor lehet ingyen kereskedni.

2020. jún. 5. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ingyenebéd csak az egérfogóban van. Azt mondják...


Részvényekkel, ingyen, sehol nem fogsz kereskedni.

2020. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Költözz az USAba és regisztrálj a robihoodra. Másképpen nem fogsz ingyen kereskedni sehol. Ha a 3 ingyenes kereskedés miatt nem szereted a revolutot, akkor a többi brókert nagyon fogod utálni.
2020. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A trading212-ről mi a véleményed ? Azt halottam, hogy ott ingyenes ?
2020. jún. 6. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz Ft-ban utalni oda, át kell váltanod valamelyikbe az elérhető 9 pénznem közül azt, amit oda akarsz utalni. Ha rendszeresen akarsz kisebb összegeket utalni, akkor elvész az ingyenesség.

Ha 10ezer Ft-okat akarsz befektetni, azzal még az átváltás költségét se fogod visszakapni. 10ezer Ft-on mondjuk valami hatalmas szerencsével fél év alatt nyersz 30%-ot, azaz 3000Ft-ot. Ebből adózol 15%-ot, 450Ft-ot, marad 2550Ft. A 10e Ft oda- majd a számládra visszautalása kerül mondjuk 100Ft-ba + átváltási költség, lesz a végén 2000Ft hasznod fél év múlva. Tényleg megéri kockáztatni a megtakarításodat 1-2000Ft-ért? És annak nagyon kicsi az esélye, hogy fél év alatt 20-30%-ot keress.

2020. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elöző nem igazán értettem azt, hogy ha rendszeresen utalok akkor miért vész el az ingyenesség ?


A trading212 azt írják ingyen van a számlafeltőltés, és a pénzkivétel is ingyen van.

Igen az tudom, hogy az árfolyamból veszítek, de 10.000ft esetén az pár fillér, továbbá szokás szerint a forint értéke csökken tehát 1-2 év múlva még akár jól is járhatsz az árfolyamból.


Az adóval tiszában vagyok, de nem igazán értem miért rettegnek az emberek az adótól, ennyi erővel akkor dolgozni se érdemes, mert a fizetésednek felét az államnak fizeted.


Olyan emberek válaszát várnám akik használták már a trading212 én a BID és az ASK különbségekre gyanakszom, hogy onnan szerzik a pénzt ők.

2020. jún. 7. 18:11
 6/8 Dávid ***** válasza:

A Trading 212-re teljes állam (Anglia) kártérítés van csőd esetén, a Revolutra meg semmi.


Ott is tarthatnék pénzt, max 100.000.-Ft-ot.

Trading 212-n meg lehet akár 35 milliód is.

2020. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez butaság, ha a Revolut vagy bármelyik Fintech cég tönkre megy vissza kapod a pénzed! Abban az esetben nem kapod vissza ha a bank akivel leszerződtek megy tönkre.


A banklicenccel nem rendelkező (vagy a Revolut esetén még nem aktívan használó) szolgáltatók licenccel rendelkező bankokkal lépnek partnersége, amelyek számlavezetési szolgáltatást nyújtanak nekik. A Transferwise a Barclaysnál, a Revolut pedig a Barclaysnál és a Lloydsnál vezet számlákat. Ez betétbiztosítási szempontból azt jelenti, hogy ha a revolut vagy a transferwise csődbe megy, az ügyfelek visszakapják a pénzüket, ha viszont a számlavezető bank megy csődbe, az ügyfelek futhatnak a pénzük után.

2020. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De a kérdésedre válaszolván sokat hallottam a Webult meg a Roboforex-et eddig csak a Trading 212-őt használtam demo számlán de jónak tűnik a Roboforex-et nem ismerem sajnos:/ De én ha ajánlanom kellene akkor hosszútávra a Revolut tökéletes jól követhető stb ha pedig shortolni vagy rövidebb távra gondolkozol Trading212. És még én is kezdő vagyok de amit ajánlani tudok legyél óvatos és ilyen téren inkább tapasztald ki magadnak. Nekem eddig minden tanácsot amit adtak nem a legtutibb volt és ha segítséget kértem elég sokkszor nem normális választ kaptam:/ De csak bátran de óvatosan ki fogod tapasztalni és simán menni fog:D
2020. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!