Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek 5 év múlva mennyi...

Szerintetek 5 év múlva mennyi lesz az euró?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
550-600 körül.
2020. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
430-440 körül szerintem.
2020. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
5 év múlva valószínűleg már nem lesz euró.
2020. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reálisan, ha nem fúvódik lufi egyik irányba sem, akkor olyan évi 2% forint leértékelődésre számítok, azaz 380 körül. De nem vagyok jós, lehet teljesen más is.
2020. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
akik lepontoztak (várható volt :D ), nézzenek vissza ide 5 év múlva.
2020. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

Ha te voltál a nem lesz euró, nos a görög válság idején ugyanezt sokan mondogatták az azt következő 5 évre, aztán azóta több is eltelt, és nem csak hogy van euró, de a görögök sem léptek ki az eurózónából.


Ha az 550-600 voltál, akkor azzal magyar államcsődöt jósolsz, amit nem tartok valószínűnek. Mert egyébként nehéz lenne annyira elszakadni az eurótól, a magyar jegybank persze nyomni fogja a nyomdát, de a dél-európai országok gyengesége miatt az EKB is.

2020. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő a nem lesz eurós tag, hatos.
2020. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, a nem lesz eurós tag vagyok (3 és 5), külföldön dolgozom az európai befektetési banknál. ez most teljesen más, mint a görög válság, én lennék a legboldogabb, ha megmaradna az euró és az Unió, de hát hatalmas esélye van, hogy nem így lesz. csak annyit írtam, hogy "valószínűleg", mert persze én sem vagyok jós, csak nagyon nem néznek ki jól a dolgok, hatalmas csoda kell (illetve egy alapvetően más válságkezelési hozzáállás, amihez most már talán késő), hogy megússzuk.
2020. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy beruházási bank, csak ritkán kell magyarul használnom :D
2020. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!