Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank, ahol 6 hónapná...

Van olyan bank, ahol 6 hónapnál rövidebb távra is lehet lekötni pénzt?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik, és hogy kamatozik?

2020. máj. 31. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

VAN!

Mindegyik ilyen! (Lehet 1,3 hónapra, vagy akár megadott napokra is lekötni!)

0,0001-0,001% között.

2020. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbbnél van takarékszámla is, amire csak át kell utalnod a pénzt, nem kell lekötni, de hasonlóan kamatozik, mint a lekötött betét. Előnye, hogy bármikor, külön díj nélkül hozzá lehet nyúlni. (OTP, de van a K&H-nál és a Gránitnál is)
2020. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erste-s vagyok, es ahogy neztem, itt nagyon kis hozammal lehet lekotni, es ugy tudom, legalabb 6 honapra lehet csak
2020. máj. 31. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Államkincstárnál nyitsz egy számlát, költsége nincs. Veszel a netes felületen MÁP+t.

az fizet évi 3,5% kamatot, és bármikor visszaválthatod.

De minimum 1 hónapig hagyni kell, különben kevesebbet kapsz vissza, mint amit beraktál, van egy minimális visszaváltási díj. 1 hónap után már pluszban van.

Szerintem ez a megoldás jobb, mint jelenleg bármelyik banki lekötés.

Rugalmasabb és jobban is kamatozik.

2020. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Postán is lehet venni állampapírt, és nincs tranzakciós adó kifizetéskor, 1 évre 3,5 %-os kamattal lehet kötni


kártyával készpénzzel is lehet fizetni, készpénzben adják vissza

2020. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Postán tudtommal nem lehet kártyával venni, csak kp-val.

Ha kp-d van, akkor teljesen jó postán venni nyomdai máp+t.

Ha számlán van a pénzed, akkor ingyen meg tudod venni bankkártyával és a kiutalás is ingyenes a számládra.

2020. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!