Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz a hitelunkkel ebben...

Mi lesz a hitelunkkel ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A ferjem az utóbbi 10 evben elég sok hitelt vett fel a vallakozasa fejlődése miatt. Az en fizetesem nagyon kevés, az biztos hogy ha ugy adodna en fizetni ezeket a hiteleket nem tudnam. Remelem hogy még nagyon sokaig fogunk élni. Aggodom is, mert mindig eszembe jut hogy ha történne vele valami, mert sajnos ez is eszebe jut az embernek, akkor mi lesz ezekkel a hitelekkel? En ezeket hogyan fogom kifizetni?? 20 ev van még a hitelekbol. A ferjem mezogazdasagi cegehez annyi kozom van hogy a családi gazdasaga tagja vagyok, valamint az egyik hitel kezese sajnos. Vannak földjei, de ugy tudom hogy feleség azt nem örökli, hanem a ferjem occse majd. Nagyon nem értek hozzá. Megkoszonok minden informaciot!
2020. máj. 22. 08:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A földet nem én oroklom, mert az agi orokles ala esik.
2020. máj. 25. 09:54
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!