Milyen bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés

Patreon-ra regisztráltam,és előfizettem egy szolgáltatásra paypelen keresztül utána érthetetlen módon rá 5 másodpercére kijelentkezett a fiókomból azzal a szöveggel,hogy az ön fiokja fel van függesztve és ha úgy gonolom ez a müvelet téves vegyem fel velük a kapcsolatot.Fel is vettem amire jott egy válasz:


A fiókot letiltottuk, amíg néhány dolgot nem tudunk ellenőrizni tőled. A fiókjának felülvizsgálatához további segítségre van szükség az alábbi adatokat kérik:


Your Name

Your Location (City, State, Country)

Verify Payment Method (Last 4 digits of all credit cards used, PayPal email address, etc)

Name of your current internet provider/service


Szerintetek hiba lenne megadni a hitelkártyám utolsó 4 számjegyét vagy azzal még nem arulok el semmit?Valamint a paypal email cimemet?Egyáltalán minek kérik az internet szolgátatom nevét?

És ahogy elnézem nem csak nekem van igy,mert elég sok embernek letiltották csak úgy a fiokját fizetés után.


2020. máj. 20. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Eszedbe ne jusson bármiféle adatot megadni!!! Ez csalás!!! Semmilyen bank, se a PayPal nem kér ilyesmit soha!!! Ahol szolgáltatást rendeltél, az egy csalók által üzemeltetett, vagy figyelt oldal.

A PayPal fiókod pedig nincs letiltva. Ha nem engedne belépni, e-mailben, vagy ami még jobb, online chaten vedd fel az IGAZI PayPal-lal a kapcsolatot!

2020. máj. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem csináltad meg a KYC-t.
2020. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek irom. Szia ezt nem a PayPal kéri, hanem a Patreon ami egy internetes tagsági platform tartalomkészítőknek.


Másodiknak.

Egyáltalán nem kért semmit,ugyanis a google fiókommal regisztráltam és nem kellett semmit beirni,csak annyi,hogy kiválasztottam a google fiókomat és ennyi a regisztráció.Ahogy beléptem, már fizettem is egy szolgáltatásért és az történt amit leirtam.Egyébként a Patreon support kéri,csak fura,hogy mire kell nekik az utolsó 4 számjegy a hitelkártyámról,valamint az internet szolgáltató neve,ezek miatt kezdtem gyanakodni.


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 20. 07:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A személyazonosságod akarják igazolni maguknak. Bevett szokás sok supportnál. Nyugodtan megadhatod, amennyiben valóban a Patreon kéri.
2020. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most akkor te akarsz valakit támogatni???

"Verify Payment Method (Last 4 digits of all credit cards used, PayPal email address, etc)"---arra 4 számra ez esetben szükségük van, hogy terhelhessék a kártyádat!

2020. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5 Az a támogatás dolog úgy van,hogy vannak fejlesztők, akiket Patreonon keresztül tudsz támogatni, megvannak bizonyos csomagok pl van egy 2,5 vagy 10 dolláros csomag, és mindeggyik alá oda van irva,mit kapsz érte cserébe. Én a 10 dolláros csomagra fizettem elő,igy én early access tartalmakat tudok stb-t tudok letölteni tőle.Csak ugye az a baj amit leirtam,hogy fizetés után engem kitett a fiókomból azzal az üzenettel.Igy irtam nekik és ezeket az adatokat kérik tőlem,gondolom biztonsági okok végett.
2020. máj. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!