Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp be akarok bemenni haveromm...

Otp be akarok bemenni haverommal többi lent? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugy tervezzük be akarunk menni haverommal otp be elintézni a bankkártyánkat.Nekem van egy Otp junior kártyám amit anyum csináltatott kb 14 écesen de lejárt tavaly szeptemberben.Haveromnak nincs bankkártyája ő is juniort szeretne(mindketten 18 ak vagyunk,és hót hülyék a banki témákhoz😂) Nem akarom azt hogy valamilyen papír vagy okmány nincs nalunk és mégegyszer be kelljen mennünk.

Mindketten akarunk egyúttal netbankos szerződést is.

Tehát én újítok haverom csináltat kártyát+netbank.

A kérdésem az lenne hogy milyen okmányokat/ papirokat kell magunkkal vinni?

Mennyi idő egy új bankkártya mire megjön postán?

Mennyi idő mire nekem megújítják?

A válaszokat előre is köszönöm szép napot ☀️


2020. máj. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" hogy milyen okmányokat/ papirokat kell magunkkal vinni?"

Személyi igazolvány, lakcímkártya


"Mennyi idő egy új bankkártya mire megjön postán?"

Kb 2 hét


"Mennyi idő mire nekem megújítják?"

Érdekes kérdés, elvileg amikor lejárt a régi Junioros kártyád, kellett volna, hogy küldjenek másikat postán, így a te eseted lehet kicsit speciálisabb lesz, minden esetre a két hetes becslés szerintem erre az esetre is illik.

2020. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A haverodnak számlát nyittok, és ahhoz fog járni a kártya.

Nyilván megérti az ügyintéző úgy is, ahogy te írtad, csak mivel írod, hogy nem értetek hozzá, gondoltam, leírom. A pénz is a számlán lesz, a kártyával pedig csak hozzáfértek. Neked is él a számlád, csak kártyád nincs hozzá (bár ez tényleg felettébb furcsa, lejárat előtt néhány héttel mindig küldenek újat).

A többire már válaszoltak, csak hogy ezt is átlásd.

2020. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget 😁
2020. máj. 11. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!