Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-Ben 400 ezer ft kivétele?

Otp-Ben 400 ezer ft kivétele?

Figyelt kérdés

Van bent 8 db gépkocsinyereménybetétkönyvben 400 ezer ft.

Vagy a párom nevére szeretném átirni vagy ki szeretnénk venni a készpénzt, vagy az ő számlájára átirni.

Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni?

Ebben az esetben vajon kell külön időpont a nagy összeg miatt?


Köszönöm


2020. máj. 7. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:

400 ezer ft nem nagy összeg - viszont a járvány miatt lehet, hogy az utcán kell várakoznod.

Itt vannak az intézkedések:

[link]


Én a helyedben azért most nem mászkálnék, ha nem sürgős, akkor várjatok még vele. Mondjuk eleve nem értem, miért akarsz 400 ezer ft-ot a a párodnak ajándékozni, a "párod nevére íratni" - azt ugye tudod, hogy akkor Ő azt bármikor kiveheti, elköltheti, mert jogilag az már az övé.

2020. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:
Az üzletszabályzatban 2 millió a határ.
2020. máj. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszáj most mennünk. Majd azért felhívom a bankfiókot, hogy mi is a helyzet.
2020. máj. 7. 07:11
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tartozásod van és félsz, hogy lefoglalják, akkor nem ajánlom az átiratást mást nevére, mert sittre is kerülhetsz
2020. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az ő pénze volt, de az én nevemen volt, mert én dolgozok a városban, és én tudtam jobban kezelni (befizetni, esetleges nyereményt kiváltani)


Ennyi, ne kombináljatok.

2020. máj. 7. 12:45
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsi a nyers stílusért.

Nem nektek szól.

2020. máj. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!