Bitcoin pénzzé hogyan?

Figyelt kérdés

Maradt jónéhány btc-m és szeretném megtudni, hogy a közeljövőben ha mégjobban megnőnek hogyan tudnám a bankszámlámra rakni.


Venni könnyű volt de eladni?...


2020. ápr. 30. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Budapesten több helyen is van Bitcoin ATM.
2020. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol megvetted.
2020. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lányom, jelenleg a blockchain nem enged csak vásárolni és még sorolhatnám hogy hány oldal
2020. máj. 1. 04:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A blockchain annak a technológiának a neve, amit a bitcoin használ. Ennek semmi köze ahhoz, hogy te kitől mennyiért veszel bitcoint, vagy kinek mennyiért adod el. Azon a felületen/fórumon/brókercégnél ahol találtál valakit, aki eladta neked a bitcoinját, biztosan találsz valaki olyat is, aki megveszi tőled.
2020. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én több opciót is próbáltam eladásra és vételre is, végül az egyik magyar váltó lett a befutó. Azóta kb csak a coincashnél váltok, mert az a +1 százalék a tőzsdékhez képest rengeteg fejfájást spórolt meg nekem.

Először egyébként azt hittem csak venni tudok náluk, aztán felhívtam az ügyfélszolgálatot és küldtek mailben egy cikket, amiben le van írva az is hogy kell eladni, de a folyamat kb a következő: leadod náluk a megrendelést eladásra, kapsz egy BTC címet, amire elküldöd a coinokat, a rendszerük pedig automatikusan leváltja és kiküldi neked. De itt a cikk is amit kaptam tőlük: [link]

Nem egy nagy kaland, de ha elakadnál szerintem nyugodtan hívd fel őket, eddig minden nyűgömet kedvesen és gyorsan kezelték 😄

2020. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EgyGabor ***** válasza:

Nem túl bonyolult. Bitstamp, Coinbase meg hasonló tőzsdére kell regisztrálni.

Pár BTC-nél az ATM már nagyon drága és macerás.


Ha jól felmegy akkor OTC-ben eladhatod a pár BTC-t egyben egyedi áron.

2020. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!