Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy ismeretlen török cég...

Egy ismeretlen török cég húzott le pénzt a kártyámról. Hogy történhetett meg?

Figyelt kérdés

3D fatura tahsilati d istanbul. Ez a cég rövidített meg 20 ezer fttal (és ezután még többször próbálkozott, csak nem volt a kártyámon szerencsére több pénz).


Ez hogyan fordulhatott elő? Soha nem vásároltam ismeretlen eredetű helyeken, csak biztonságos online felületen használtam számlabefizetésre, illetve személyesen bolti vásárlásokhoz.



2020. ápr. 30. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy mégsem volt annyira biztonságos.

Kártyát azonnal tiltsd le és jelentsd a banknak!

2020. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reklamálni kell a banknál sürgősen. Simán vissza kapható a pénz ha tényleg nem te voltál. Ne hagyd annyiban. A kártyát ne tiltsd le mert pénzbe kerül. Majd a bank letiltja ha úgy ítéli meg és ingyen ad másikat.
2020. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. máj. 2. 21:48
 4/7 anonim válasza:
Kedves kérdező. Sikerült visszakapni a pénzt?
2021. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, panaszt tettem a banknál, és 1-2 hónap alatt jóváírták az összeget, és még a kártyatiltás díját is, mivel megállapították hogy nem az én hibámból történt.
2021. szept. 16. 20:49
 6/7 anonim válasza:
Nagyszerű. Örülök, hogy sikerült.
2021. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. szept. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!