Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hülyeség lenne emiatt revolut...

Hülyeség lenne emiatt revolut számlát nyitni?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran de azért szoktam rendelni wish, ebay stb oldalakról. Ilyenkor jól jönne az esetleges adatlopás elkerülése miatt. Elvileg ha csak erre használnám ingyenes lenne úgy néztem. (A kártya postaköltsége max. ,de pl bénzt befizetni sajátról ingyenes, meg jobban is váltja az eurot vagy dollárt. persze ez valtozhat)

Ez így butaság lenne? Inkább az évi 2-3 ezer ftos webes kártya?



2020. ápr. 27. 11:59
 1/3 anonim válasza:
Mindenképpen, telejesen ingyenes. Én szeretem nagyon és mindenkinek csak ajánlani tudom.
2020. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, sokan használák pont erre. Sőt, elég biztoságos is, mert egy kattintással tudod tiltani/engedélyezni a netes vásárlást, így amikor éppen nem kell, akkor letiltod.
2020. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2020. ápr. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!