Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik ez az azonnali...

Hogy működik ez az azonnali átutalás?

Figyelt kérdés

Bármikor utalnak nekem, meg kellene kapnom? Este, hétvégén, mindig? Számít, hogy melyik bankból, melyik bankba történik az utalás?


Én nem vettem észre nagy különbséget, azon kívül, hogy oda van írva az sms-be, hogy azonnali átutalás


2020. ápr. 26. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Belföldön, forint számláról forint számlára, 10 millió forint alatti utalásokra vonatkozik. Ezeket 5 másodpercen belül megkapod, függetlenül attól, hogy éjszaka vagy hétvégén utalták, vagy hogy melyik bankból.
2020. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy mégis reggel 7-8 körül jön az sms arról, hogy megjött az utalás.
2020. ápr. 26. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az lehet, bankja válogatja.
2020. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ sms értesítés előfordul, hogy csúszik, de ettől függetlenül a pénz már a számládon van, ez az én tapasztalatom. Konkrétan hétvégén utaltak, netbankban láttam az összeget, sms-t meg csak hétfő reggel kaptam.
2020. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bankok jó része éjjel nem küld SMS-t; az éjszakai tranzakciókról csak reggel, 7 óra után küldi az SMS-t. Az SMS tartalmazza a tranzakció valós időpontját.
2020. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rányomok, hogy "mehet", és kb. 5-6 másodpercen belül kapom az értesítést, hogy "teljesült" (nem telefonra).
2020. ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!