Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Wish egyszer csak lenyúlta a...

Wish egyszer csak lenyúlta a pénzem?

Figyelt kérdés

Ma éjfél után jött a banktól az sms, hogy kártyás vásárlás 15000 HUF wishről.

Azt hittem, feltörték, de a jelszavam működik, a termék benne van a rendelési előzményekben, hogy épp akkor vettem és az én címem a shipping address.

Ezt most totál nem értem.

Egy éve nem rendeltem wishről, le sincs töltve az app a telefonomra, tehát nem lehet véletlen kattintgatás, főleg, hogy kezemben se volt a telefon.

Rögtön beléptem és cancelleztem a rendelést, a robot azt írta vette a lapot és 15 napon belül vissza jön a pénz.

Na de hogy lehet ilyen? A wish szórakozik? Ha meg hacker, miért jó neki, hogy az én pénzemből, az én címemre vesz nekem valamit?


2020. ápr. 20. 08:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

" Ami érdekes, hogy pont a telefonomhoz passzoló okos órát " rendeltem "."


Te figyelj, kérdező, nem lehet, hogy valaki (pl. a férjed) meglepetést akart szerezni Neked csak mondjuk el volt mentve a kártyadat és így nem az Ő kártyájával fizetett? Azért csak megkérdezném a férjemet...

2020. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ja megkérdeztem, az volt az első :) nem tudott róla semmit és nem is használjuk egymás kártyáját ilyen helyeken.

Arra is gondoltam, hogy valami bug, rendelős vírus, automatizmus, de azért ez meredek.

Mi van ha okostévét rendel 150 000ért vagy tudom is én? Még olcsón megúsztam, főleg, ha visszakapom a pénzem, elvileg 15 napon belül igen.

2020. ápr. 20. 14:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is, 40 ezres porszívó rendelés jelent meg a saját címemre szállítással. Visszamondtam a rendelést, majd amikor visszautalták a pénzt kitöröltem az egész accountot.
2020. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is így fogok tenni.
2020. ápr. 20. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!