Online fizetés limit?

Figyelt kérdés

Netbankon nincs ilyen lehetőség pedig szerintem ez elég fontos dolog.

Arra gondolok, hogy a kártya limitnél nincs külön opció az online használatra. Pedig jó lenne ha tudnám 0ra állítani, mikor nem használom ezt a funkciót.

Vagy van erre lehetőség valami lehetőség?

Tudom vannak kifejezetten internetre használandó többnyire visa kártyák, de most a főkártyára gondolok hogy ott van e valami lehetőség.



2020. ápr. 15. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, túl sok a lehetőség:D
2020. ápr. 15. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Bankja válogatja, hogy van e ilyen lehetőség. A gránit banknál például van, az Erstenel nem találtam ilyet. Ha te sem találsz ilyen limitet, akkor a te bankoknál valószínűleg nincs lehetőség az online limitet külön állítani.
2020. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre van a virtuális kártya.

Évi 2-3-ezer Ft a díja. Alapon 1 Ft-os limiten áll (banktól függ, hogy napi hány tranzakció számon); netbank használattal díjmentesen lehet emelni az összegét online fizetéshez - másra nem is használható -, módosítható a napi tranzakciószám is. Fizetés után díjmentesen visszaállítható az 1 Ft-os limitre, de időzáras, úgyhogy annak elteltével automatikusan visszaáll.

2020. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat lemaradt, hogy a virtuális kártyánál is van főkártya is - amire gondoltál -, és lehet társkártya is.
2020. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem a webes adat lopás miatt írtam, hanem hogy csak úgy kártyáról bárki leolvashatja az adatokat és fizethet vele online. hiába van sms ellenőrző kód online vásárlásnál pár ezerért simán lehet rendelni enélkül is. Hallottam olyat is egyébként aki a 3 jegyű kódot lekaparta és feljegyezte vhova magának.
2020. ápr. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!