Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya használati díj?

Angyalka027 kérdése:

Bankkártya használati díj?

Figyelt kérdés
Most használtam először a bankkártyámat és 120000ft-t vettem fel. Igényléskor direkt kérdeztem az ügyintézőt aki azt mondta, 2 felvétel ingyenes. Erre 725ft-ot levontak bankkártya használai dijra.
2020. ápr. 8. 18:42
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Törvény szerint kötelező biztosítani azon a számlán minimum havi két ingyenes készpénzfelvételt maximum 150 000Ft-ig. Ennek feltétele, hogy a bankszámla tulajdonosa nyilatkozzon arról, hogy az a fő számlája. Ezen kívül fontos a nyiltkozat beadásának az időpontja: ha adott hónap 20-ig leadja a tulajdonos, akkor a következő hónap 1-től igénybe veheti. Ha csak 20-a után adja le, akkor csak a következő utáni hónaptól. Azaz ha március 20 előtt nyilatkoztál, akkor április 1-től, ha március 20 után nyilatkoztál, akkor május 1-től lesz ingyenes a kpfelvét.
2020. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Igényléskor direkt kérdeztem az ügyintézőt aki azt mondta, 2 felvétel ingyenes. Erre 725ft-ot levontak bankkártya használai dijra."


Egyébként sem "két felvétel ingyenes", hanem összesen 150 ezer forint felvétele ingyenes, maximum 2 részletben.

2020. ápr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nehogy éhen halj, a 725 ft. hiánya miatt!gondolom, dohányzol is!
2020. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ezt nem kellett volna. Van akinek számít 725 Ft is! A dohányzás részét ne keverd bele, mert nem említette a kérdező, hogy cigire költötte volna, ha a bank nem számítja fel. Innentől kezdve ez részedről már csak rosszindulat.

2020. ápr. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!