Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MÁP+-ból átrakni a pénzt...

MÁP+-ból átrakni a pénzt devizaszámlára?

Figyelt kérdés
A héten lejár a MÁP+-om első féléves időszaka. Azon gondolkodom, hogy kiveszem a pénzt és berakom devizaszámlára. Szerintetek ebben a helyzetben mi éri meg jobban, állampapírban tartani a pénzt, vagy inkább devizaszámlára rakni? Még sosem nyitottam ilyet, valakinek esetleg tapasztalat?
2020. ápr. 1. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Devizában én most nem tenném. A pánik árazza a piacot, simán visszaeshet 340 körüli szintre az euró.

A MÁP-ot egyébként én is eladtam, helyette gránit pay betétet vettem.

2020. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most 365 az euro a bank miatt 370en váltod. Ahhoz hogy megérje 1 éves távlatban 388 körül kéne visszaváltani, tehát akkor amikor 396 körül van. Te tudod hogy most meg tudod e csinalni vagy se.
2020. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"visszaeshet"... ahogyan visszaesett valaha is az elmúlt 5 évben tartósan egy korábbi szintre. Nem fog ez 340 alá visszaesni, csak ha valami nagyon szuper gazdasági intézkedéseket hoznak - ami Magyarországra nem jellemző...

Én simán átváltanám amint (ha) 350-355 közöttre csökken az árfolyam. Azért "nám" mert nincs MÁP+-om, eddig is inkább euróba váltottam át a forintot még 320-nál, majd 340-nél is és amint (ha) 360 alá kerül ismét veszek.

2020. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!