Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szüleim látják ha az otp...

Danika20040614 kérdése:

Szüleim látják ha az otp junior kártyámra vagy számlámra utalnak pénzt vagy én utalok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy látjàk e a szülők hogy mikor mennyit rakok fel a kártyámra vagy veszek le vagy mit rendelek? És azt látják hogy utalnak nekem pénzt vagy én utalok?
2020. márc. 30. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzáférésük a netbank fiókodhoz akkor igen.
2020. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzáférésük netbankon a számládhoz, vagy ha ők kapják az smst a tranzakciókról, egyébként nem.
2020. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez van, de nem látják, mivel semmilyen értesítés nem jön semmiről, csak az aplikációban tudom követni a pénzmozgást.

Ha neked jön összesítő pl levélben, vagy van kérve sms értesítés a szüleid telefonjára akkor látják a dolgot. Még nekem se jön semmi róla nem hogy szüleimnek.

Ha nem jön róla semmi akkor nem is tudnak semmit, kivéve ha be tudnak lépni a fiókba. Meg ha elfogy róla a pénz arról is tudnának, ha kérnél tőlük utalást vagy valami.

Szóval végülis láthatják, de nem feltétlen. Bár én úgy vagyok vele, hogy ha kérik meg is mondom mennyi van rajta. Az én számlámon is van mozgás, bár szüleim nem érdekli, tudják hogy a pénzt úgy se szórom hülyeségekre, sőt anyagi helyzetünkhöz mérten nekik feltűnően spórolós vagyok, pl ha veszek csipszet vagy valamit abból is csak olcsót, mindennek nézem az árát. (kolis voltam, ott is havonta 15-20ezret költöttem kajára, innivalóra, meg egyéb cuccokra).

Ha amiatt izgulsz, hogy hülyeségre menne a pénz hidd el nem éri meg kidobni semmit az ablakon, később meglesz annak a helye.

2020. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
danika 16 ėvesen honan van annyi pėnzed hogy mindig tudj rakni szåmlådra ? ha rendelsz valamit azt håzhoz hozåk ės akkor anyuci,apuci megtudja illetve mivel nem vagy nagykoru igy a szåmlådat is szüleid bele egyezėsėvel tudtad csinålni ,igy tudjåk a belėpėsi kodot,stb .
2020. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A rosszakaró okoskodó kommentekre nem reagálok😊

Köszönöm a segítő válaszokat

További szép napot👋🏼

2020. ápr. 1. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!