Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan értesíthet a bank...

Hogyan értesíthet a bank előre sms-ben egy még sem történt tranzakcióról?

Figyelt kérdés
Ma, azaz 2020.03.28.-án kaptam a bankomtól egy sms-t, hogy a számlámon 2020.03.30.-án x ft. jóváírás illetve y ft. terhelés történt. Így, múlt időben. Ránéztem a számlatörténetre, ott ezeknek a tranzakcióknak nincs nyoma. A fizetésem csak április 5.-én lesz aktuális (már ha megkapjuk egyáltalán), de rákérdeztem és a cég sem utalt még, tehát az tutira nem lehet. De lehet más, mindegy is, a kérdés hogy egyáltalán honnan tudja a bank, hogy mi fog történni 3 nap múlva és erről miért múlt időben értesít? Van valamilyen mesterséges intelligencia programjuk, ami megjósolja a jövőt? Mi lehet ennek a magyarázata?
2020. márc. 28. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Lehet mesterséges intelligencia, de bankon belül rögzített határnapos megbízás is.
2020. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább valami hiba miatt.
2020. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezted a bankot? Még az is lehet, hogy csalóval van dolgod. Érdemes utánanézni.
2020. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!