Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Gépkocsinyeremény betétnél...

Otp Gépkocsinyeremény betétnél csak az adott hónapban befizetett címlet vesz részt a sorsoláson?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az Otp leírása alapján így értelmezhető, viszont egy ismerősöm azt mondta, hogy minden egyes betétkönyv részt vesz a havi sorsolásokon, míg vissza nem váltja. Tehát hogy minél több ideje játszik, és minél több pénze van benne, annál nagyobb a nyerési esélye.
2020. febr. 27. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten játszik, különben semmi értelme nem lenne.

Nyilván a nagyobb címleteknek az az értelme, hogy nagyobb eséllyel nyernek, különben mindenki a legkisebbet venné.


Úgy működik, hogy veszel 10ezer forintért, arra 0,25% kamatot kapnál. Az évi 25 forint, havi 2 forint.

Ezt nem fizetik ki, hanem a sok 2forintból veszik az autót, amit valaki kisorsol.


Durván leegyszerűsítve:

Egy 2 milliós autóhoz 1 millió játékos kell.

Tehát 1-et sorsolnak ki az 1 millióból, aki az autót kapja, a többiek meg abban a hónapban nem kapnak semmit.

De köv hónapban megint berakják a te 2forintodat és a nevedet a kalapba. Aki 20ezerért vett, az 4 forintot tesz a közösbe, de cserébe 2x rakják be a nevét.

2020. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vesz részt a sorsoláson, ha a sorsolás előtt a TELJES hónapban a Te tulajdonodban volt. Febr. 15-én sorsoltaknál teljes januárban Nálad kellett, hogy legyen.


Ha pl. december 20-án vetted, akkor a januári sorsoláson még nem, de a februárin már részt vesz.


Azért van nagyobb esélye, ha több pénze van benne, mert több betétkönyvet tud venni, tehát sokszorozza az esélyt. Az időtényező viszont nem számít, hogy régóta van betétkönyve - ezzel nem nő az esélye. Van, akit már többször is kihúztak és van, aki 10-15 év alatt sem nyer...

2020. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

En ma vettem betetet eloszor, en csak aprilis 15-tol fogok jatszani.

Viszont van 1 rossz hirem, meg fog szunni elobb-utobb ezt mondta az ugyintezo aki csinalta. :(

2020. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is valami olyasmit olvastam, hogy már csak az e-betétkönyv lesz, tehát amit netbankon keresztül lehet befizetni. Vajon erre is értette az ügyintéző, hogy megszűnik majd? Mindenesetre a postának is van egy ugyanilyen szolgáltatása, meg talán más banknak is.
2020. febr. 29. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Az ugyintezo holgy a jatekra ertette, hogy meg fog szunni. Nem vagyok otps, emiatt engem email vagy telefon formajaban tudnak csak ertesiteni ha a jatek veget er, mashogyan nem. Gondolom mielott vege belehet menni es visszavenni a penzt.
2020. febr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!