Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miérr reklàmozzàk a non stop...

Miérr reklàmozzàk a non stop utalàst mikor soha nem lehet utalni mégsem hétvégén? Màs tud?

Figyelt kérdés

Allandoan tele a net ilyenekkel uj jogszabalyok stb


Tavaly juniustol be va vezetve hogy minden nap lehet utalni, ennek ellenére mégsem lehet pedig raadasul bankközi utalàst inditanék nem irja jovà csak hetfön fogjàk megkapni a penzt.


Aztàn uj szabalyozas 5 percröl 5 masodpercre lesz csökkentve az utalas es jovairas közti idö.

A mai napig egy oràn belül nem történik meg jovàiras utalàs utan csak 1 ora kb 10 perc mulva. Szoval eleve milyen 5 percröl van szo??


Több bankban is vagyok mert munkàm is cégek pénzügyeinek kezelèse. A reklàmok szabàlyozàsok abszolut nem fedik a valosàgot.


Valaki elmagyaràznà mégis melyik bank tud utalni hétvégén ugy hogy a fogado bank még hétvégén jová is irja? Plane 5 percen belül? Mert en még ilyet nem lattam.


2020. febr. 15. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Raiffeisenen belül már működik, ha ez megnyugtat. Szoktam utalni a férjem számlájára, általában már azelőtt csippan az sms a pénz érkezéséről, hogy nálam befrissülne az oldal a sikeres tranzakcióról. Hétvégén is.
2020. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11es: a bankon belüli utalás más tészta. Annak semmi köze a márciustól jövő azonnal utaláshoz. Bankon belül szinte minden banknál azonnal megérkezik egyik számláról a másikra az összeg.
2020. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!