Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor aláírom a bankkàrtyàm...

Mikor aláírom a bankkàrtyàm akkor mire kell majd figyelni?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül nem úgy irok mint szoktam az gond?

2020. febr. 15. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen követelmény, nem aláírás-minta van rajta. A kézzel történő aláírás egy plusz biztonsági elem, mert az írási stílus egyedi. Soha nem lesz két aláírásod egyforma, de mindig jobban fognak az aláírásaid egymáshoz hasonlítani bárkihez képest aki megpróbálná azt leutánozni.
2020. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hogyan írod alá. Volt olyan bankkártyám, amit 2 évig (akkor épp annyira adták) nem írtam alá, és senki sem jegyezte meg. A banki ügyintéző sem.
2020. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából hasonlítson, az elég. De nem nagyon szokták nézni, milyen aláírás van a kártya hátulján, sok helyen azt se figyelik, hogy alá van-e írva. Meg gondolj arra, mikor valaki 15 évesen bankkártyát kap, mire lejár, már felnőtt ember, teljesen máshogy ír alá. Bár őszintén szólva el sem tudom képzelni, milyen az, mikor "nem úgy írsz, mint szoktál".
2020. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utobbi 15 evben egyetlen kartyam sem volt alairva. Soha, egyetlen alkalkommal sem neztek meg, amikor fizettem veluk.


A paypass-os kartyak terjedesevel ez az egesz konkretan ertelmet veszti: meg csak elo sem szoktam venni a kartyat fizeteshez.


Nem kell tulkeszulni, tultervezni, tul-tokeletesiteni ezt sem...

2020. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy ne felejtsd el a PIN kódodat :D


Komolyra fordítva a szót: az a lényeg, hogy hasonlítson és tényleg nem nagyon szokták nézni.

2020. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!