Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minimálbérre körülbelül...

Minimálbérre körülbelül mennyi személyi kölcsönt tudnék felvenni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 27. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Minimálbérre én nem adnék személyi kölcsönt senkinek!
2020. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt érdeklődd meg a bankodnál.
2020. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Miből fizetnéd, ha a fizetésedből sem jössz ki?
2020. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne vegyél fel kölcsönt
2020. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a bejelentett,viszont többet kapok.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat, de nem segített.Szép estét! 😊

2020. jan. 27. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Szóval szürkén foglalkoztatnak... manapság az ilyesmi nem menő!
2020. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem bírja ki hogy ne írjon olyan választ ami teljesen felesleges számomra, de azért köszönöm! Legyél boldog! 😊
2020. jan. 28. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden bank meghirdeti a koltsegvetesi indexeit.

Magyaran, hogy ha te egyedul elsz, a bank rendszere X osszeggel szamit amennyibol te meg tudsz elni.

Ha van 3 gyereked akit egyedul nevelsz egy alberletben, akkor is mas a koltsegvetesi mutato szamod.


Altalaban ha ez a szam atlepi a jovedelmed 50%-at, a bank nem ad hitelt.


Tehat ha te keresel (hivatalosan) 100e Ft-ot, akkor 50e Ft-ot nem haladhatja meg a havi torlesztod, mert csak annyira vagy hitelkepes. De szamolni kell rezsivel, ha alberletben laksz az is ugy lehuzza mint a franc, ha van 2 gyereked az is lehuzza... Szoval minden egyes hitel igenyles mas, elethelyzettol fugg.


Vannak bankok akik nagy ivben tesznek ra hogy mibol torlesztesz, mint az OTP, Budapest Bank. Megadjak a hitelt oriasi kamatokkal aztan sajat dolgod hogy hogyan oldod meg. A "normalisabb" bankok jobban felmerik hogy te mennyibol gazdalkodsz, es az alapjan itelik meg hogy odaadjak-e a hitelt vagy nem. De az altalaban olcsobb is tehat ilyenekkel jobban is jarsz.


Lenyeg a lenyeg, az hogy mennyi kolcsont kaphatsz erre egyik bank se fog valaszolni. te megjelolsz egy osszeget amit vagy meg tudnak adni vagy nem. A legerdemesebb mindig a szamlavezeto banknal erdeklodni (ott van kamatkedvezmeny) de minimalberre pl 40ezres torleszto is szerintem mar irrealis. Szerintem kb 25-30ezerig vagy igy terhelheto.


Remelem ertheto amit irtam, en banki tanacsado vagyok.

2020. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)
2020. jan. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!