Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell olyan dombornyomot...

Hogyan kell olyan dombornyomott bankkártyát rendelni, amivel tudok sportfogadni, pókerezni stb. a neten?

Figyelt kérdés

Melyek a főbb típusai, hol stb.

Előre is kösz!


2010. júl. 20. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell dombornyomott kártya, olyan kell, aminek a hátoldalán van 3 jegyű érvényesítő kód, kb minden kártya ilyen ma...de inkább olyat rendelj, amihez jár internetkártya
2010. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha még 26 év alatti vagy, akkor nagyon ajánlom neked a CIB Bank "Cibezz"-számlacsomagját!!!

Ehhez kapsz bankkártyát (nem dombornyomott!), de adnak az interneten használható INTERNETKÁRTYÁT is (díjmentesen), ezzel biztonságosan tudsz vásárolni a neten!

Ez egy 'MasterCard' bankkártyának felel meg.

(A bankszámládról mindig csak annyit teszel a internetkártyádra, amennyit a weboldalon akarsz költeni, a többi pénzed biztonságban van!)

Amúgy ez egy díjmentes számlacsomag, a NetBankos tranzakciók is díjmentesek...


===========================


Ha elmúltál 18 éves, bárhol igényelhetsz a bankszámlád mellé dombornyomott bankkártyát, de a bankok különböző feltételeket szabnak...


Itt tájékozódhatsz :


[link]


================================


Én tegnap nyitottam a Raiffeisen banknál "Lendület"-számlacsomagot (699 Ft/hó), ehhez dombornyomott VISA Classic bankkártyát igényeltem...

A számlanyitáshoz és a bankkártya igényléshez elegendő 2-3ezer Ft-ot a számlára tenni! (Én 5000 Ft-ot tettem a friss számlámra.)


===================================


A K&H Banknál tavaly nyitottam "Emeltszintű elektronikus számlacsomag"-ot, ez kb. 600 Ft/hó számlavezetési díjú, minden NetBankos tranzakció díjmentes benne...


Ehhez dombornyomott MasterCard kártyát igényeltem (itt sem kellett sem fizetést átutaltatni, sem többszázezres betéttel nyitni, elég volt 5000 Ft a nyitáshoz és a kártyaigényléshez.)


===============================


Vannak bankok, ahol a NEM DOMBORNYOMOTT 'Visa Electron' bankkártyát is használhatod a neten fizetésre (ezt a bankok saját hatáskörükben határozzák meg).

Ezzel csak az a baj, hogy nem mindegyik weboldalon fogadják el a Visa Electron bankkártyákat, hiába a bank engedélyezte a használatát!

Ilyen pl. az OTP Junior Visa Electron vagy más nem dombornyomott kártyák... :-[


===============================


Ha mindenütt könnyen használható bankkártyát szeretnél, akkor kétféle jöhet szóba :

- dombornyomott MasterCard...

- dombornyomott VISA Classic...


[link] ?oldal=tanacs_csop_10

2010. júl. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm is meg nem is:D

"amivel tudok sportfogadni, pókerezni stb. a neten" ez nem vásárlást jelent és már néztem a bankartya.hu-t! ott nem kaptam jó választ, ezért tettem fel itt!

2010. júl. 21. 02:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ahol az interneten online fizetned kell, az net-vásárlásnak számít!!!


Igaz, én nem szoktam a neten pókerezni, sportfogadást végezni, de rendszeresen vásárolok és a fiam több weboldalon online játékokra szokott előfizetni : itt is dombornyomott kártyára van szükség és ez is NET-VÁSÁRLÁS!


Neked olyan bankkártyára van szükséged, ami interneten is használható ==>> dombornyomott bankkártyára!

2010. júl. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!