Autó betétkönyv?

Figyelt kérdés

Most volt a 18.születésnapom és dédnagymamám javasolta, hogy vegyek belőle egy autó betétkönyvet

Utána néztem, egészen jól hangzik, kivéve az, hogy rengeteg (~3 millió) betétkönyv van jelenleg, és nagy része 50 ezresekből van

Szerintetek? Sok mindenre úgy sem tudnám költeni azt a 10-est


2019. okt. 20. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha akarsz vegyel. :)

Nyilvan nagyon kicsi az eselye, hogy nyersz.

2019. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

"Most volt a 18.születésnapom és dédnagymamám javasolta, hogy vegyek belőle egy autó betétkönyvet"


Az nem fog menni, csak pénzért tudsz vásárolni.

2019. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valóban, kihagytam, hogy kaptam tőle pénzt

Talán nem volt értelmezhetetlen a szöveg:D

2019. okt. 20. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell jelenleg a tizes, tartsd ott. Bankba nem érdemes enni, szinte sehol sem kapsz ennyi pénzre normális kamatot, hiszen ennyi pénzre nem is jár említésre méltó kamat. Tehát ahelyett hogy otthon őrzöd tényleg jobb ha adsz egy minimális esélyt a kocsinak és ha kell a pénz kiveszed.
2019. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!