Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok anélkül hitelt fel...

Hanna1999 kérdése:

Tudok anélkül hitelt fel venni hogy a főnököm ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
persze, nem kell neki elpofázni és nem tudja meg
2019. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon talán ha nagy cég, akkor igen.

Nekem is fontos volt hogy ne tudja nehogy megtudja ki vagyok szolgáltatva a fizetésemnek, szerintem sikerült elkerülni.

Egyetlen embernek mondtam a cégben hitelt szeretnék felvenni (nem is azt hogy felvettem), mégpedig aki a pénzügyes osztályon a jövedelemigazolást adta.

2019. okt. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A legtöbb banknál nem kötelező a munkáltatói igazolás, megfelel a bankszámlakivonat is, általában az utolsó 1-2-3 havi. Így gyakorlatilag senkinek sem kell tudnia a cégnél, még annak sem, aki egyébként a jövedelemigazolást adná.
2019. okt. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik bankban dolgozom, ott bizonyos esetekben fel szoktuk hívni a munkáltatót. Főleg nagy összegű kölcsönök esetében.
2019. okt. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Tök őszintén, miért baj, ha megtudja, h szarul fizet?
2019. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5: miért gondolod, hogy szarul fizet?
2019. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!