Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénteken megszüntettem a...

Pénteken megszüntettem a Fundamenta lakástakarékomat. Sürgősségivel tettem. Kb mennyi idő alatt szoktak ilyen esetben utalni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz azalatt, hogy megszüntetted? Lejárt már a megtakarítási időszak, vagy még nem? A megtakarítási időszak lejárta előtt felmondtad a szerződést, és kéred vissza az eddig befizetett pénzed? Fogsz igazolni ingatlancélt vagy nem? "normál" esetben 3 hónap a kiutalási időszak. Azaz 3 hónap múlva utalnak. Egyébként hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatukat a szerződésszámmal. Ott tudják neked pontosan megmondani. A személyes ügyfélszolgálaton, az alkotás-csörsz utca sarkán se tudnak neked annyira részletes infóval szolgálni, mint telefonon. Velük telefonon érdemes beszélni.
2019. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 éves szerződést kötöttem, és pont most járok a felénél. Szimplán csak megszüntettem, ingatlan cél nélkül. Csak a pénzt kérem vissza. Kértem az azonnali fizetést, ami 3% bukó nekem. De így is megéri. Csak érdeklődnék, hogy náluk az “azonnali” kb mit jelent.
2019. okt. 16. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg igy 30 napon belul. Ismerek olyat, aki egy het mulva megkapta es olyat is, akinel majdnem letelt a 30 nap.
2019. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!