Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha magyarként ukrán bankban...

Ha magyarként ukrán bankban teszem fel az adózatlan pénzem, akkor senki sem fog kötözködni velem ugye?

Figyelt kérdés

Ukrajnában nem vagyok állampolgár, ott nem is ellenőrizhetik, hogy az a pénz adózott e az én országomban vagy nem.

Nem is része Európai Uniónak, de még vannak ilyen országok.


2019. szept. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a "teszem fel" az mit jelent?
2019. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csinálok egy ukrán bankban számlát, a forintot átváltom euróra, és befizetem euróban.


Gondolom lehet náluk eurós számlát csinálni.

2019. szept. 23. 01:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is része Európai Uniónak, de még vannak ilyen országok."


Még mi sem voltunk az EU tagjai, amikor aláírták a Kijevi Egyezményt "Egyezmény a Magyar Köztársaság és Ukrajna között a kettős adóztatás elkerüléséről és az adóztatás kijátszásának megakadályozásáról a jövedelem- és vagyonadók területén"

2019. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ez Ukrajna kizárva.
2019. szept. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!