Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! Miért nem tudok belépni...

SOS! Miért nem tudok belépni az OTP internetbankba?

Figyelt kérdés
Tényleg nem szoktam sűrűn használni, de most utalni akartam, belépek, minden ok, kipipáltam, hogy minden belépéskor kérjen jelszót, haha adathalászok, pár percre átléptem egy másik oldalra, az OTP direkt kiléptetett és nem enged vissza. Ok, gondolom behülyültem, kipróbáltam több jelszót, hátha, -három lehetőség kilőve, 24 órára letiltottak. Később veszem észre, hogy kaptam valamilyen azonosítót smsben, ami közben lejárt, azóta se azzal, se a szerződés szerintivel nem tudok belépni, ráadásul naponta háromszor enged téveszteni, utána újra letilt. Más is járt már így? Melyik azonosítót kéne használnom, vagy hogyan tudnék újat kérni? A bankba csütörtökig nem tudok eljutni, de nagyon kéne már utalnom, plusz azt se tudom mit mondjak-jó lenne, ha nem kellene leégetnem magam, szóval ha van valami tippetek, légyszi segítsetek!!!
2019. aug. 25. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés, mivel olvasgattam itt az oldalon hasonló kérdések között: egy tizennégy karakterből álló jelszót használok nagybetűvel és számmal, de ugye az OTP csak nyolc karaktert enged. Tudom, elvileg mindig ennyit engedett, de háromféle jelszót használok évek óta (zseniálisan ugye) és előtte tíz perccel engedett be...Láttam más is járt már így, ezért írtam ki...
2019. aug. 25. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha 24 órára letiltott, akkor 24 órán keresztül nem fog beengedni - ha fejen állsz, sem.


De egyébként nem értem, hogy miért ennyire sürgős az utalás, hiszen vasárnap van és holnap reggelig amúgy sem menne át - szóval nyugalom... :-)

2019. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerda óta próbálkozom...vaterán rendeltem könyvcsomagot, de már baromi türelmetlen az eladó, nem csodálom csak hitegetni tudom. Ráadásul negyven kilóméterre járok dolgozni, nyolctól négyig és sehogy sem tudok eljutni a bankba...
2019. aug. 25. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Jelenleg azért mert letiltott.

3 adat kell: jelszo, szamlaszam meg azonosito. Ezeket beirod, utana jon sms, abban egy kod, azt beirod az automatikusan betoltodo oldalra.

Ha kileptet a netbank, erdemes bezarni az egesz bongeszot es ugy belepni ujra.

2019. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szólj egy barátodnak, hogy utalja el, te meg fizesd ki neki kp-ben. Aztán ráérsz a netbankkal foglalkozni később.
2019. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, akkor nyugodtan "hűtsd le" az eladót a Vatera szabályzatával és idézd be neki, hogy a Vatera szabályzata szerint:


"Az eladónak és a (legmagasabb licitet adó) vevőnek a vételi ajánlat megtételét követően (aukció esetén a licitálási periódus lejártának napjától számítva) 3 (három) munkanapon belül kell felvennie a kapcsolatot egymással. Amennyiben ez a kapcsolatfelvétel nem megvalósítható a határidőn belül, úgy a Felhasználó, mint eladó jogosult a terméket újra értékesíteni."


Szóval magára a kapcsolatfelvételre 3 MUNKANAPja van a vevőnek és az eladónak egyaránt.

Ha szerdán vásároltál, akkor még ha csak pénteken írsz neki először, akkor sem történt semmi szabálytalanság :-) A fizetésre meg mondjuk 2 hét - ez után kezdi el "zaklatni" a vatera a vevőt és az eladót egyaránt, hogy értékelje az adásvételt. Szóval nyugalom :-)


Jómagam is eladó vagyok a Vaterán, de sosem szerettem az "ostort csattogtató", vevőt hajtó eladókat. Türelem és tolerancia is van a világon - vagy legalábbis nálam :-)

2019. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!