Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak ha nem adnak...

Mit csináljak ha nem adnak hitelt a bankok?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni újonnan 4,5 millióért, de egyik bank sem adott hitelt rá...Azt mondják nem vagyok hitelképes stb.. hitelkeretet sem emelik 300ezernél többre...Ilyenkor mi a jó fenét csináljak??
2019. aug. 21. 14:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen minimálbért keresek, és? Nekem nem jár semmi vagy mi van ebbe az elcseszett országban??? még 7 évre sem engedték a hitelt , vicc ez az egész...
2019. aug. 22. 17:54
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hőbölögj, hanem gondolkodj el a miérteken. Igen, nem jár neked semmi és a stílusod alapján tényleg nem érdemled meg. Menj el tanulj egy becsületes szakmát, majd dolgozz, azzal fogsz többet keresni, abból pedig fogja futni többre. De persze az ilyen hozzád hasonlóknak minden csak jár, de ha tenni kellene érte valamit, az már büdös. És nem az országgal van a baj, mert a világ lakosságának 90%-a kevesebbet keres, mint az átlagmagyar, mégsem nyavalyog ennyit. Vannak lehetőségek most bőven, lehet jól is keresni, aki akar dolgozni az tud. Apósom például villanyszerelő havi 300-ért sem talál segédmunkást, aki kivésné neki a falat. Vagy a munka büdös, vagy lusta, vagy csinálja maga a saját ipart. Szóval ne mondd, hogy az az ország ilyen, mert nem az országgal van baj, hanem a benne élő emberek hozzáállásával.
2019. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Igen minimálbért keresek, és? "?


Menj el egy gyárba, 3 műszakba és máris nem minimálbért keresel, hanem 2 x annyit.

2019. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"világ lakosságának 90%-a kevesebbet keres, mint az átlagmagyar" ?? hol élsz te egy párhuzamos univerzumban? :D ez fordítva igaz, javítom neked mert látom sajnos nem vagy képben "a világ lakosságának 90%a többet keres mint egy magyar"...


Utolsó válaszoló: itt a közeli gyárakban sem keresnék sokkal többet , +30 ezerért meg nem fogok a soron rohadni, érted...

Minden ismerősöm ki van égve a gyári munkától már, én nem szeretnék olyan lenni. :)

2019. aug. 22. 18:49
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Oké, azt teljesen megértem, ha nem akarsz kiégett gyári dolgozó lenni - de akkor ne akrj 4 és fél milliós autót sem. Nem, nem "jár" Neked 4 és fél milliós autó.

Szóval ezek szerint rátapintottam - mégsem komolya a kérdésed.

2019. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Most már értem miért nem adnak. Bár úgy tudtam, az intelligencia nem számít a hitelnél, de ezek szerint mégis.

Szóval nézz egy kicsit utána a dolgoknak és rögtön rájössz, hogy a világ nem csak USA-ból és nyugat-európából áll, és hogy a világ lakosságának mekkora része él a szegény országokban és mekkora a fejlettekben.

2019. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

"+30 ezerért meg nem fogok a soron rohadni, érted..."

No ez a hozzáállás az, amiért nem is érdemled meg. Mert ha tenni kell érte valamit, akkor az már büdös. Lusta disznó vagy, de elvárnád, hogy neked vegyen a bank egy új autót, mert nehogy már neked ne legyen.

2019. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom, hogy bár vehetnék, de nekem sincs új autóm, egy 15 éves kocsival járok, de vigyázok rá (gondolom ez neked nem menne) pedig megtehetném, mert keresek annyit. (Ajánlok neked is esetleg egy egyetemet és akkor nem minimálbért fogsz kapni. Persze a rendes munka is megteszi.) De ésszel élek és nem a látszatra költöm a pénzt, hanem arra, hogy legyen majd nyugdíjam is és ne a szüleim halálára kelljen apellálni ahhoz, hogy rendes lakásom legyen. És főként nem irigykedek és szitkozódom azért, mert másnak van valami, ami nekem nincs.
2019. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Igen minimálbért keresek, és? Nekem nem jár semmi vagy mi van ebbe az elcseszett országban??"


Igazából a te szinteden még használt autót se kéne venni. Új autó pedig teljesen kizárt.

Minimálbérért az jár, hogy nem halsz éhen és ha jól beosztod télen nem fagysz meg.


Mondjuk ha majd havi 700-800 körül keresel akkor talán már reális cél egy új 4,5 milliós autó. De minimálbérre??

2019. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

Én lakást akartam venni 15 évvel ezelőtt, de nem volt annyi pénzem, hogy összejöjjön az alaptőke a törlesztőhöz. Fogamzásgátlók mellett is volt 2 abortuszom, mert nem akartam utcára gyereket szülni.

Látod, ha 15 éve lett volna CSOK, most milliomos lennék. Most csak egy nem kíván személy vagyok a társadalomban, akit mindenki megvet, mert nem szült a nyomorba két gyereket.


Ha élni akarsz, ne Magyarországon próbáld. Van, ahol nem csak többen tudtok lakni egy szobában egy mérnöki fizuból, mint itthon, hanem akár saját garzont is megfizethetsz. BP-n, ezt felejtsd el. Főleg a Svéd Telkó Multi cégeknél.

2019. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!