Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyiért csinálnak a könyvelő...

Mennyiért csinálnak a könyvelők egy SZJA bevallást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 1000Ft/db-ért szokta csinálni már évek óta.
2010. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem, nem most jutott eszedbe! A postázási határidő május 20 volt!! Ezres az kicsit sok, én is csinálom, kb. 10 percbe kerül nincs képem sokat kérni. Nincs olyan ismerősöd, aki ért hozzá, ha nem volt túl sok helyről jövedelmed talán ingyen is megcsinálja valaki.
2010. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert egy ismerős csinálta az enyémet és kíváncsi voltam, mennyit szoktak ezért kérni. Azt mondta, majd mond egy összeget, de a férjemnek is intézett valami kisebb dolgot.
2010. jún. 6. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
3-5ezer között/db Nem az idő a lényeg, hogy mennyi idő alatt van kész. Nem azért tanultam, hogy ingyen osszam az észt.
2010. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13:22-nek. Én is tanultam, főkönyvelő vagyok, én 10 percért nem kérek 3000 Ft-ot. Már csak azért sem, mert általában egy "hétköznapi" ember bevallását akár maga is el tudja készíteni a kiadott igazolások alapján! Egyébként nálunk a városban 1000-esért csinálja más, aki hirdeti magát, aki 2000-et mond, ahhoz már a kutya sem megy - és ez így van rendjén !!
2010. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy van így rendjén. Nem kell leépíteni a szakmát.. Csinálja meg akkor magának ha sokkalja aztán a javításnál lehet rögtön kérni a dupláját.. Az árban a felelősségvállalás is benne van azért azt fizessék már meg..
2010. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3.000 ft most.

( 2 éve még 2.000. volt. Hogy sok vagy kevés ezért?

" Fogyatékos visszatérítés " - nél könyvelő jobban tudja mit hova, mennyit szabad írni.

Maradok egy egyszerű háziassszony, kertészkedő, varrás - kötés egyéb..

Rászánom az összeget. Műkörmöshöz, szoliba nem járok, ne ám má hogy ezt ne engedhessem meg magamnak ).

Sőt ha már ott járok, lehet hogy lesz néhány kérsésem, ösze is gyűjtöm, bízok benne megkérdezem..

2015. jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!