Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Így is fizeti utánam az állam...

Így is fizeti utánam az állam a tb-t?

Figyelt kérdés
Lejárt a 90nap álláskeresési járadékom,és elmentem az önkormányzatba megkérni az ingyenes tb-t rászorultsági alapon.Megadták 1 évre,de 2hónap múlva kijelentkeztem a munkaügyiből,mert új helyre költöztem.Az új helyen nem jelentkeztem be a munkaügyibe.

2017. okt. 26. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fizeti utánad az állam tb-t, csak mentesülsz a járulékfizetési kötelezettség alól. Nem kell hozzá munkaügyi központba bejelentkezettnek lenned, csak a rászorultság a feltétel.
2017. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

... no meg, hogy tudjon róla az adóhivatal, hogy Téged az önkormányzat mentesített az eü. szolg. járulék fizetése alól.


Ahhoz a 17T1011 számú nyomtatványt kell értelemszerűen kitöltened, és másolatban csatolni hozzá az önkormányzattól kapott igazolást, majd eljuttatni az adóhivatalba.


A nyomtatvány letölthető a honlapjukról, vagy bármelyik ügyfélszolgálaton beszerezhető.

2017. okt. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!