Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az APEH rontja el az...

Ha az APEH rontja el az adóbevallásom akkor is újra ketyeg a 30 nap?

Figyelt kérdés

Az apeh-al csináltattam idén az adóbevallásom és kaptam ma tőlük egy levelet hogy módosították az adóbevallásom de közben meg megnéztem a számítógépemen(direkt elmentettem mert már tavaly is voltak gondok és nem akartam hogy megint úgy járjak hogy nem tudom bizonyítani semmivel hogy én nem hibáztam)és nincs semmi amin módosítottak volna mert ugyan az szerepel azon is amit én beküldtem meg amit ők most küldtek hogy most módosítottak rajta.Most ilyenkor mi van?Akkor megint kell várnom 30 napot?Nagyon kéne a pénz és én nagyon számítottam rá mert nem kevés pénzről van szó.Fel akartam hívni őket de mire megkaptam a levelet már nem volt ügyfélfogadás.

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.


2010. máj. 28. 17:20
 1/2 anonim válasza:

Nagyon úgy néz ki hogy igen.... ismét 30 nap... én is ugyanígy jártam..

Elég felháborító egyébként, hogy így kicsesznek az emberekkel.

2010. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket és elmagyaráztam hogy én nem hibáztam és ezt be is tudom bizonyítani.Mondta a hölgy a telefonban hogy a számítógép hibázott úgyhogy semmi gond,már meg is kaptam a lóvét.:))
2010. jún. 10. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!