Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliába kézbesített terméket...

Kishuta kérdése:

Angliába kézbesített terméket utána Mo-ra feladva milyen költségeim lesznek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy rendelek az angliai Amazonról egy Angliában élő ismerőshöz egy terméket. Megkapm a számlát az Amazontól amiben kifizetem az angol áfát. Utána ez a barátom feladja nekem sima postán a terméket Magyarországra. Ilyen esetben ha a vámon fennakad a csomag, mit kell majd fizetni?


Én azt gondolnám logikusnak, hogy az angol és a magyar áfa különbözetét kell még ráfizetnem, hiszen az angol áfát már megfizettem.


Köszi!



2017. márc. 18. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni vámot únión belül tudtommal.

Egyébként már küldtem Angliából egy kis levelet benne egy kulcstartóval és £4 környékén fizettem. Szóval nem valami olcsó.

Mért nem rendeled egyből magadhoz? Nem szállítanak oda?

2017. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a csomagküldés díját kell fizetned.

Viszont ha EU-s amazonról (angol, német stb.) Mo-ra rendelsz, akkor a magyar ÁFÁt számítják fel.

2017. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!