Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SZJA Elektronikus bevallás -...

SZJA Elektronikus bevallás - Érzelmi/Értelmi káosz, milegyen?

Figyelt kérdés
Naszóval, van az APEH nél ez az opció, hogy elektronikusan nyújtsa be a mókus a bevallását. Ami számomra totál káosz. Megjött még anno a nyomtatvány POSTÁN. Kitöltöttem az adataim, feladtam. Erre 23. jön a csekkolónyomtatvány, EMAILBEN. Reggel hét óta szenvedek vele és egyszerűen nem megy. Az ügyfélkapus regnél akadtam el (5 óra szívás után). Tuladjonképpen ha úgy van, ahogy ők azt leírják, elkerülhetetlen a "fizikai" kontaktus az okmányirodával. Tehát ennyi erővel az APEH hoz is bemehetnék. Minden ismerősöm postán kapta meg, amit csak alá kell írni és punktum. Nemhiszem, hogy én ilyen szolgáltatást kértem volna. Tehát kérdésem a következő : Van értelme tovább menni az elkezdett szálon és irány regelni? Vagy esetleg nincs valami egyszerűbb módja, teszemazt bemegyek az apehhez és a nénike/bácsika ad 1 papírt h enyhítse szenvedéseim?
2010. máj. 2. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A www.magyarorszag.hu-n lehet készíteni 30 napig érvényes regisztrációt.Itt nézd meg, hogyan kell:

[link]

De ha ez nem tetszik, akkor marad az APEH. Ott is segítenek.

2010. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!