Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallás. Nyomtatvány...

Adóbevallás. Nyomtatvány letöltése. Nem megy! Hogyan kell? (0953-as)

Figyelt kérdés
Már letöltöttem a Java Web Start 1.0.1-et is. De úgy sem tudom letölteni a nyomtatványt. Tudna valaki segíteni? Ha nekem - 2 diplomával - nem megy, akkor hogyan csinálja meg a Julis néni?????
2010. ápr. 19. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nincs diplomám mégis sikerült.Akkor okos és ügyes vagyok? :)
2010. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előbb az ÁNYK Abevjava keretprogramot töltsd le, majd azután a 0953-as nyomtatványkitöltőt.
2010. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem megy. Unable to launch...

...a diplomás dolgot nem úgy értettem... De azért ki vagyok akadva, hogy ha nekem nem megy, akkor még hány embernek nem sikerül? És utána ezért fognak kiróni egy csomó büntetést???


Na, de nem ez a lényeg... Nem megy...

2010. ápr. 19. 15:54
 4/11 anonim válasza:

[link]

innen töltsd le, utána már csak a nyomtatványokat kell, de azt automatikusan már jó helyre tölti

2010. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
...innen próbáltam...
2010. ápr. 19. 16:13
 6/11 anonim válasza:
én most próbáltam, nekem sikerült, ha mozilláról töltöd, akkor a mentést válaszd,és utána telepítsd a letöltött file-t
2010. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sima explorer. Először mentetten, aztán meg akartam nyitni. Nem ment...
2010. ápr. 20. 10:32
 8/11 anonim válasza:
Ellenőrizted a java verziót? Lehet azért nem telepíti,mert régebbi verzió, a letöltő oldalon le tudod ellenőrizni.
2010. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
túl sok diplomád van az a baj...:D
2010. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült végül?

Előbb töltsd le a legújabb java-t (nekem 6-os van eleve az xp-n és azon megy), aztán meg innen a progit: [link]

Ezt indítsd el és simán a java feljön és csinálja a dolgát, csak követni kell az utasításokat. Ha ez kész jöhet a nyomtatvány.

Innen a 0953-as nyomtatványt: [link]

És ezt is csak simán elindítod. Ha ez mind kész vagy elindítod, a már letöltött ajánlatodat, vagy letöltöd: [link] mindkét fájlt. És csak rákattintasz kétszer az ajánlat.xkr fájlra és elvileg bejön és le is ellenőrizheted.

Ha nem sikerül akkor tuti a java a hibás.

Én már csak azt nem tudom, hogy minden oldalt, még amin nincs is adat ki kell e nyomtatni vagy csak azt, amin számadat is van.

Írj privit, ha esetleg gond van és próbálok segíteni!

A többiek meg szégyelljék magukat a fikázás miatt. Szerintem sem olyan nagyon egyszerű, mint ahogy leírják. De azért megcsinálható!

2010. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!