Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan szerezzek adóbevallásos...

Honnan szerezzek adóbevallásos csomagot?

Figyelt kérdés

Diák vagyok és az ösztöndíjat és a nyári munkát kellene bevallani,adóterhet nem viselő járandóság. Vmi ilyesmi a neve.Nem vagyok benne biztos. Nem tudom melyik féle papír kellene. Interneten szeretném kitölteni, hogy biztos ne rontsam el.

Melyiket kellene kitölteni?

Linkelne nekem vki?

Előre is köszönöm!


2010. ápr. 18. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be az APEH-hoz és ott adnak neked!Még tanáccsal is szolgálnak. Vagy kérdezz meg egy mérlegképes könyvelőt!
2010. ápr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az APEH honlapjáról letöltöd az ÁNYK keretprogramot, aztán a 0953-as nyomtatványt és a súgóját. A kapott igazolásaid alapján (amit az egyetemtől és a munkahelytől kaptál) kitöltöd a nyomtatványt, 2 példányban kinyomtatod, az egyiket beküldöd az állandó lakcímed szerint illetékes APEHnek, a másikat megőrzöd.
2010. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!