Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan történhet meg, hogy...

Hogyan történhet meg, hogy márc.2. -án beadtam az adóbevallásomat, ahol kijött, hogy 121 ezret kell, hogy visszakapjak és csak 18ezret küldtek ki?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy 2 részletben fizetik???
2010. ápr. 7. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet,h volt vmi tartozásod? Esetleg tb-tartozás?

Mert tavaly én ezért nem kaptam vissza pénzt.

Idén 98-at kaptam vissza, azt egy összegben kiküldték.

2010. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak kevesebbet küldeni ha valamilyen tartozás van. Nekem is ez volt tavaly. Levonták a súlyadót egy 100 éve eladott autóra. Utána korrigálta az önkormányzat mikor ismét bevittem az adás-vételit.
2010. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem! Ki van zárva! Nincs tartozásom!
2010. ápr. 7. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem pár éve ,hogy semmi tartozásom nincs,és én is vártam komoly összeget vissza.nem kapta,m semmit,mert kiderült,hogy kaptam valamikor az adóbevallás előtt 2 évvel kaptam jutalmat de abból nem vontak adót.Mivel 2 évig nem járt vissza semmi,így "elfelejtettek szólni" és 2 év kamatát vették le...

lehet,hogy te nem tudsz róla,de valószínű,hogy van valami tartozás...Én felhívtam őket és így mondták meg..Talán neked is ezt kéne tenned...

2010. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizetted vmikor magad után a tb-d? Mert én igen, aztán lett munkám, kijelentkeztem, de 11hónapig még be akarták rajtam hajtani...mert akinél kijelentkeztem 11hónapig tartott neki törölni engem a rendszerből...Persze miután kiderült tisztázták.
2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!