Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom beküldeni az...

Hogyan tudom beküldeni az adóbevallásomat ügyfélkapunk keresztül?

Figyelt kérdés
Életemben először adózok. Az abevjava programban kitöltöttem, amit kellett és be is küldtem, de gondolom ki is kell nyomtatnom a bevallást és aláírni, majd beszeknnelni és feltölteni valahova.
2016. febr. 21. 19:09
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem kell. Azzal, hogy beléptél a felhasználóneveddel és jelszavaddal, már aláírtad. Másét nem küldheted így be, mert nem fogják elfogadni.
2016. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tehát akkor csak feltöltöm a 'Dokumentumfeltöltés' menüpontban és kész vagyok?

[link]

Ez ha követem, rendben leszek?

2016. febr. 21. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan menüpontot keress a programban, hogy beküldés ügyfélkapun keresztül.
2016. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem kell az ügyfélkapun semmit csinálni, csak az ÁNYK-ban kell beküldeni. És ott kell megadni az ügyfélkapus felhasználónevedet és jelszavadat.
2016. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az abevjavában van egy ilyen: "Nyomtatvány közvetlen beküldése ügyfélkapun keresztül" Gondolom ez akkor válik elérhetővé (mivel ki van szürkítve), ha rákattintok a "Nyomtatvány megjelölésre elektronikus beküldésre".

2016. febr. 21. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm!
2016. febr. 22. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!