Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Online hirdetés esetén mennyi...

Online hirdetés esetén mennyi az áfa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Küldöldi állampolgár vagyok, Magyarországon tanulok. Van egy honlapom és érdeklődtek, hogy szeretnének rajta hirdetni.

Rengeteg kérdésem van, tulajdonképpen nem tudom, hogy hogyan működik ez a rendszer. Mivel nem vagyok vállalkozó, ezért azt se tudom, hogy mennyire befolyásolja a hirdetőt ez, mivel nem tudok számlát adni. Vagy ez nem is gond? Magyar számlaszámom van.

Tudna valaki segíteni, hogy milyen megoldás lenne a legjobb, mire ügyeljek, és mit hogyan csináljak?

Az áfás kérdést pedig azért tettem fel, mert nem vagyok biztos benne, hogy esetemben ez 25%. Jól tudom?


2010. márc. 22. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

kérdezd meg itt, akartam írni okosakat, de jobb ha szakembertől kérdezed meg.


[link]

2010. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!