Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Rendeltem ebayen dolgokat a...

Rendeltem ebayen dolgokat a saját üzletembe és ugye számlát nem kaptam pedig cégtől rendeltem. Amit email kaptam az ugy néz ki mint egy számlázás és ha azt kinyomtatom az szerintetek megfelel e számlának?

Figyelt kérdés
Na ugye részletesebben az van hogy nem kaptam számlát pedig cégtől rendeltem és ugye árusitani csak számlával tudok lehetne anélkül is de inkább nem kockáztatok és azt szeretném megtudni hogy amit emailen kapok számlázás megfelel e számlának és azzal tudom e ezt üzletbe árusitani?

2015. júl. 29. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már nem 1x nem 2x cégtől terméket soha nem kaptam számlát... és a kínaiak nem is fognak küldeni. Ezt előre meg kell kérdezni az eladót.
2015. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Dear Xyz, (ezt be is írja az ebay üzenetnél)


Please be so kind as to send me commercial invoice on the goods I purchased from you. I need it for book keeping and customs clearance. Thanks!


Best reagards,


Abc


A vámoláshoz is úgyis kelleni fog.

2015. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!