Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magyarországon vissza lehet...

Magyarországon vissza lehet tériteni a Hollandiában 2 év alatt felgyülemlett adót?

Figyelt kérdés
2 éve dolgozunk Hollandiában barátnőmmel, egy újság kihordó cégnél. Pontosan nem tudom hogy rendes munkának számit-e de teljesítménybért kapunk. A többi munkával ellentétben nekünk nincs fizetett szabadságunk és ha jól tudom ez után nem fogunk kapni nyugdíjat sem. Kaptunk levelet arról hogy vissza téríthetjük az adónkat ami most már egy szép összeg lesz mind kettőnknek. Viszont ahhoz kell egy itteni lakcim ami nekünk még mindig nincs 2 év után sem. Ennek ellenére a Sri Lankai lakótársunk szerint hogyha haza megyünk a saját országunkba és ott a Holland Nagykövetségen ezt igényeljük akkor ők vissza adják az összeget. Ez igaz? amennyiben nem akkor valaki tudna esetleg egyszerűbb megoldást? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. júl. 27. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt hazajönnétek kérdezzetek rá a Hollandiában levő Magyar Nagykövetségen!! Ők ott kint, az ottani hatóságokat jobban ismerik, az ottani jogszabályokat könnyebben kikotorják, vagy adnak egy olyan hivatal nevét, címét, ahol ezt egészen pontosan megmondják nektek!
2015. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!