Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SEGÍTSETEK! Mennyi az az...

SEGÍTSETEK! Mennyi az az összeghatár, ami alatt nem kell SZJA ADÓBEVALLÁST készíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, lejárt a határidő, de... jó lenne tudnom: kellett volna-e bevallanom azt a 26 ezer FT nettó jövedelmet,amit tavaly szavazatszámlálói munkával (2 nap) kerestem.

2015. máj. 22. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt bizony be kell!!! vallanod. És jobb előbb, mint később. A kifizető egész biztos lejelentette a nav-nak, hogy kaptál tőlük x összeget.
2015. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

A bevallásnak nincs összeghatára, a befizetésnek viszont van.100 forintnál kevesebb adót nem kell befizetni, de ha visszajár, az ez alattit sem kapod vissza.

Vannak meghatározott feltételek, amelyek teljesülése esetén nem kell adóbevallást benyújtani.Ezekről bővebben itt olvashatsz:


[link]

2015. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Beadtam az SZJA bevallást... Állítólag még kapok is vissza.
2015. máj. 23. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!