Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kétszer adtam be a bevallást...

Kétszer adtam be a bevallást Ügyfélkapun, abból lehet baj?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a 1453 programot a gépemre, megcsináltam a kitöltést, programon keresztül akartam beküldeni ügyfélkapu segítségével, de mikor először csináltam a munkahelyről nem sikerült az Ügyfélkapuhoz csatlakozás, nem a saját gépem volt, azt hiszem a JAVA programmal volt vmi gond, ezért nem sikerült


Így inkább letöltöttem a bevallást amit elkészítettem, és az ÜF kapus tárhelyembe feltöltöttem..


De nem voltam benne biztos h jó-e, ilyen .kr formétumban lett feltöltve meg se tudtam nyitni h leellenőrizzem... Viisszaigazolást, nyugtát kaptam a feltöltésről...



Biztos ami biztos otthon ÜF kapun keresztül 2 perc alatt sikerült újra beküldeni, (csatlakozott a program a kapuhoz), erről is jött nyugta..



Ebből lehet kavarodás?



2015. máj. 20. 13:05
 1/2 A kérdező kommentje:
várom azért a válaszokat, de felhívtam az általános ügyféltájékoztató számot, elvileg ha 2x ugyanaz a doksi van fent, az elsőt veszik figyelembe, a 2. verziót hibernálják.
2015. máj. 20. 13:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi nem történik ilyenkor, valószínűleg fogsz kapni egy duplasági hibaüzenetet és azt írják majd hogy érdemi adatok nélkül irattárba helyezik a másodjára beküldöttet.


Nincs vele teendőd, kivéve ha a kapott értesítésben mást írnak majd.

2015. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!